تبلیغات
حامیان طبیعت و محیط زیست دامغان
قالب وبلاگ

حامیان طبیعت و محیط زیست دامغان
جمعیت اتحاد سبز استان سمنان (دفتر مرکزی دامغان) 
نظر سنجی
نظر شما درباره کارایی این وبلاگ چیست ؟


پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز (gud.ir): معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست از فعالیت ۷۰۰ سازمان مردم نهاد در حوزه حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز به نقل از  اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان: مهناز مظاهری در همایش سازمان های مردم نهاد منابع طبیعی و محیط زیست کشور در شهر دامغان به خبرنگاران گفت: امسال ۱۴۰ سازمان مردم نهاد تازه در حوزه حفاظت از محیط زیست شماره رهگیری گرفتند.

وی تصریح کرد: این سازمان ها تا پایان سال ۹۴ به سمن های زیست محیطی کنونی کشور اضافه می شود.

مظاهری به بودجه ناچیز بخش آموزش و پژوهش محیط زیست کشور اشاره و خاطرنشان کرد: ۴۰ درصد از بودجه ۶۸ میلیارد ریالی امسال این بخش اختصاص یافته است.

وی افزود: استفاده از ظرفیت های مردمی در این حوزه چه از نظر فنی و چه از نظر اقتصادی ضروری است.

بنابراین گزارش ، سومین نشست فصلی سازمان های مردم نهاد کشور با هدف همکاری و تعامل و هماهنگی بیشتر تشکل های کشور با یکدیگرو آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به این تشکلها و  بررسی چالش های زیست محیطی کشور، ساختار تشکل های شبکه زیست محیطی و نیز قانون برنامه ششم توسعه و با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست واداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان برگزار گردید.

این گزارش می افزاید؛  برنجی دبیر سازمان های ملی مردم نهاد محیط زیست، منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان نیز در این جلسه در خصوص چگونگی بهره برداری از توانمندی ها و ظرفیت های سازمان های مردم نهاد به عنوان بازوان اجرایی و همچنین هم اندیشی و تبادل نظر این تشکل ها و شناسایی موضوعات قابل همکاری و تعامل بیشتر با یکدیگر  بحث و تبادل نظر شد.


[ جمعه 29 آبان 1394 ] [ 07:27 ب.ظ ] [ حسین امیرعبدالهیان ]
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

جمعیت اتحاد سبز استان سمنان
سازمان مردم نهاد زیست محیطی و منابع طبیعی
پایگاه خبری: www.gud.ir

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :