تبلیغات
حامیان طبیعت و محیط زیست دامغان
قالب وبلاگ

حامیان طبیعت و محیط زیست دامغان
جمعیت اتحاد سبز استان سمنان (دفتر مرکزی دامغان) 
نظر سنجی
نظر شما درباره کارایی این وبلاگ چیست ؟


مهندس حسین امیرعبدالهیان مدیرعامل جمعیت اتحاد سبز استان سمنان و رییس هیأت مدیره شبکه سازمانهای مردم نهاد زیست محیطی استان سمنان در زمینه انتقال آب دریای خزر به استان سمنان گفت: استان سمنان استان کم آبی است و باید در زمینه مدیریت آب جدی تر وارد عمل شویم.

به گزارش پایگاه خبری جمعیت اتحاد سبز، وی ضمن تشکر از دغدغه مسولین و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در خصوص آب گفت: مجهز نمودن زمینهای کشاورزی به سیستمهای آبیاری, تعیین الگوی کشت, نصب کنتورهای هوشمند در مزارع, بستن چاه های آب غیر مجاز , بازچرخانی آب و توجه ویژه به فاضلاب و انجام پروژهای آبخیزداری و آبخوان داری از موارد مهم در مدیریت آب است.

 امیرعبدالهیان افزود: در صورت انجام ارزیابیهای دقیق زیست محیطی و توجه ویژه به محیط زیست و اکوسیستم موافق انتقال آب دریای خزر هستیم.

 وی گفت: رسانه های غربی و معاند نظام که دشمنی آنان با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به اثبات رسیده,  مدتی است برخی از برنامه های خود را به بحث انتقال آب خزر اختصاص داده اند که در این زمینه باید بگوییم لازم نیست که دایه عزیز تر از مادر شوید. ما پشتیبان ولایت و مسولین نظام هستیم و خواهیم بود و اجازه یاوه گویی به آنان نخواهیم داد.

همواره در کنار مسولین خواهیم بود و بحثهای کارشناسی خود در خصوص مسایل زیست محیطی انتقال آب را بیان می نماییم و کمک خواهیم کرد با کمترین آسیب زیست محیطی این کار به سرانجام برسد.

امیرعبدالهیان در پایان گفت: حفظ محیط زیست و طبیعت در الویت است و امیدواریم در خصوص انتقال آب دریای خزر ارزیابی های دقیق زیست محیطی و بدون فشارهای خاص انجام گیرد و همگی مطیع نتیجه حاصل از این ارزیابی زیست محیطی خواهیم بود.


[ چهارشنبه 3 شهریور 1395 ] [ 08:59 ق.ظ ] [ حسین امیرعبدالهیان ]
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

جمعیت اتحاد سبز استان سمنان
سازمان مردم نهاد زیست محیطی و منابع طبیعی
پایگاه خبری: www.gud.ir

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :